Ekspozycje i stoiska targowe

Poznajmy się

Owocna współpraca z każdym Klientem jest dla nas niezmiernie istotna. Podczas rozmów telefonicznych, mailowych, czy też spotkań biznesowych staramy się poznać potencjalnego zleceniodawcę jak najlepiej. Zachęcamy do wspólnego skonfrontowania Państwa pomysłów, celów, oczekiwań i potrzeb z naszą specjalistyczną wiedzą w zakresie marketingu wystawienniczego. Pozyskanie tych informacji pozwala nam pracować szybciej i efektywniej, a założone przez Państwa cele uwidocznią się w stworzonym przez nas stoisku. Niezależnie od pozycji na rynku czy budżetu, jakim dysponuje Klient – każde zlecenie traktujemy indywidualnie i realizujemy powierzone zadanie z najwyższą skutecznością.

Projekt

Poprzez projektowanie stoisk i ekspozycji targowych otrzymują Państwo obraz docelowego ich wyglądu. Podczas kooperacji z doświadczonym grafikiem, dążymy do tego, aby ekspozycje targowe tworzyły unikatowy koncept. W oparciu o zlecenie Klienta projektant opracowuje rozwiązania, odpowiadające jego wymaganiom, budżetowi i aspiracjom. Projekt stoiska targowego stanowi dla nas podstawowe narzędzie komunikacji ze zleceniodawcą. Nie oczekujemy od Klienta, że wyobrazi on sobie swoje ekspozycje targowe. My po prostu je pokazujemy. Projekt pozwala przedstawić Klientowi naszą wizję stoiska targowego – w tym wszelkie planowane konstrukcje – w przejrzystej, klarownej formie i na jego podstawie dokonujemy wszelkich dalszych zmian lub poprawek. Projekty ekspozycji opracowujemy w naszym biurze w mieście Poznań.

Planowanie

Jest to podstawowa funkcja, którą spełnia dobry organizator. Na tym etapie skupiamy się na rozwiązywaniu problemów oraz doprecyzowaniu terminów przed, w trakcie i po imprezie targowej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu służymy Państwu specjalistyczną pomocą i rozległą wiedzą w marketingu wystawienniczym.

Produkcja i montaż stoisk targowych

W czasie, gdy Państwo organizują swój zespół i produkty do zaprezentowania na targach, w naszych warsztatach, magazynach oraz studiu graficznym, zlokalizowanym na terenie miasta Poznań, odbywają się prace wykonawcze komponentów całej konstrukcji stoiska targowego. Doskonale dajemy sobie radę, działając pod presją czasu. Przygotowane elementy porządkujemy, kilkukrotnie sprawdzamy i ekspediujemy z Poznania na miejsce, gdzie zostanie przeprowadzony montaż stoisk. Tu tempo działań bywa jeszcze większe. Na targach zespoły techniczne pracują nad montażem stoisk targowych często w systemie zmianowym, aby Państwa stoisko targowe było gotowe na czas.

Dzień klienta/Service day

Dzień przed otwarciem imprezy targowej jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji, odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Nauczymy Was, jak obsługiwać sprzęty dostarczone przez nas oraz jak komfortowo poczuć się na swoim stoisku. To czas, podczas którego rozmieścicie Państwo swoje ekspozycje na stoisku targowym i zapoznacie się z rzeczywistym rozkładem powierzchni stoiska. Zadbamy o to, aby ten dzień odbył się bezstresowo i sprawnie.

Targi

To czas dla Państwa, podczas którego nawiążecie nowe kontakty z potencjalnymi kontrahentami, zorganizujecie spotkania i prezentacje dla gości, a finalnie sprzedacie swoje produkty i usługi, czy też podpiszecie istotne umowy. Podczas tych najważniejszych momentów jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych Klientów. Troszczymy się o stronę techniczną imprezy, abyście Wy mogli realizować swoje cele marketingowe.

Demontaż

Zajmujemy się kompleksowym demontażem zabudowy wystawienniczej i doprowadzaniem powierzchni do pierwotnego stanu zgodnie w wymogami organizatorów. Jeżeli zdecydujecie się Państwo, że wykorzystacie stoiska targowe w przyszłości – umożliwimy magazynowanie elementów Waszej konstrukcji targowej, a w razie potrzeby przeprowadzimy również naprawy i przeróbki.

Satysfakcja

Rekomendacją poznańskiej firmy EWELD Expo Solutions jest zadowolenie Klientów. Państwa sukces na targach to również nasza satysfakcja.