Zabudowy stoisk targowych

Zabudowy systemowe

Tego rodzaju zabudowa stoisk targowych jest doskonałą alternatywą dla stoisk indywidualnych. Szeroki wybór profilów i elementów wykorzystywanych do budowy stoisk targowych pozwala na realizacje indywidualnych projektów przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Zabudowy stoisk targowych charakteryzują się łatwością montażu i demontażu. Ta zaleta łączy się z kolejną, czyli krótkim czasem działań związanych z pracami montażowymi. Zasadniczo obsługa systemowych stoisk wystawienniczych w zabudowie jest dość prosta od strony logistycznej, zapewniając oszczędność wspomnianego czasu, nakładu pracy, a co za tym idzie także i kosztów.

Konstrukcje systemowe nie muszą być nudne. W połączeniu z Państwa pomysłami i kreatywnością grafików możemy stworzyć niepowtarzalne stoisko wystawiennicze. Możliwości w zakresie projektowania graficznego sprawiają, ze stoiska targowe prezentują się nadzwyczaj efektownie. Z jednej strony to zasługa umiejętności projektowania, z drugiej zaś dostępu do materiałów produkcyjnych – plastików, folii, metalu itp., na które z powodzeniem nanosi się trwałe grafiki. Same zaś materiały charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością eksploatacyjną. Dzięki takim cechom stoiska wystawiennicze mogą być wielokrotnie stosowane w różnych lokalizacjach, nie tracąc swoich walorów użytkowych i wizualnych.

Zabudowa stoisk targowych jest zatem polecana na cykle imprez przy ograniczonym budżecie. Wielokrotne wykorzystanie elementów pozwala na inwestycję w lepsze materiały wykończeniowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Poznaniu.

Stoiska nietypowe/indywidualne

Wykonujemy stoiska z różnorodnych materiałów takich jak stal, tworzywa sztuczne, PMM czy PCV, materiały drewno-pochodne, MDF, płyty laminowane, jak również szkło i wiele innych. Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym oraz transportowym, pracownią graficzną i stolarnią, współpracujemy z niezawodnymi, fachowymi podwykonawcami. Jesteśmy w stanie elastycznie i szybko reagować na wszelkie potrzeby i ambicje Klientów.

Stoiska piętrowe

Zabudowy stoisk targowych w systemie piętrowym docenią szczególnie Klienci ceniący sobie prywatność niezbędną do rozmów biznesowych i chcący w ponad 100% wykorzystać wynajętą powierzchnię stoiska. Dysponujemy konstrukcjami zgodnymi z wszelkimi normami Unii Europejskiej.

Profesjonalne oświetlenie stoiska

W dzisiejszych czasach oświetlenie nie służy wyłącznie do rozpraszania ciemności. Ktokolwiek gościł na targach wystawienniczych, ten wie jak ważny jest jego efekt. Za pomocą dobrze dobranych komponentów możemy zwrócić uwagę odwiedzających na Państwa stoisko i wpłynąć na wygląd ekspozycji. Dysponujemy różnymi rodzajami lamp, dostosowanych do specjalnych potrzeb klienta, oraz dopasowanych do projektu ekspozycji. Zapewniamy profesjonalny montaż i obsługę na stoisku.

Wyposażenie w meble i sprzęty

Dzień przed otwarciem imprezy targowej jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji, odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Nauczymy Was, jak obsługiwać sprzęty dostarczone przez nas oraz jak komfortowo poczuć się na swoim stoisku. To czas, podczas którego rozmieścicie Państwo swoje ekspozycje na stoisku targowym i zapoznacie się z rzeczywistym rozkładem powierzchni stoiska. Zadbamy o to, aby ten dzień odbył się bezstresowo i sprawnie.

Wyposażenie multimedialne

Kompleksowo wyposażamy stoiska w meble i sprzęty według Państwa potrzeb. Dysponujemy szerokim zapleczem siedzisk – między innymi 31 rodzajami hokerów, 9 wariantami foteli i 32 modelami krzeseł oraz wieloma innymi meblami i sprzętami, które zaspokoją najbardziej wymagających Klientów.

Obsługa logistyczna

Jednym z naszych zadań jest kompleksowy transport stoiska. Ważne jest, aby zabudowa stoisk targowych dotarła na czas, dlatego współpracujemy tylko z najbardziej niezawodnymi firmami spedycyjnymi. Oferujemy również transport eksponatów klienta, albo doradzamy w doborze odpowiedniego rozwiązania. Zapewniamy również obsługę wózkami widłowymi na targach w całej Europie.

Formalności targowe

Formalności targowe często przytłaczają wystawców, szczególnie tych którzy pierwszy raz korzystają z tej formy reklamy. Wszystkie problemy, z którymi spotkaliście się Państwo wcześniej podczas wypełniania formularzy, teraz przekazujecie nam. Pomagamy w wypełnianiu, podpowiadamy jak się uporać z każdym dokumentem, a jeśli trzeba wypełniamy od początku do końca za Klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości regulaminów targowych, nasi zleceniodawcy mogą mieć pewność, że ta część przygotowań odbędzie się bezstresowo i kompleksowo.

Grafika/Identyfikacja wizualna

Ponieważ wiemy, jak ważna jest identyfikacja wizualna Klienta, tym zakresem działań zajmują się w naszej firmie specjaliści. Przyciągające uwagę znaki graficzne to duże, oryginalne obrazy, umieszczone w strategicznym miejscu. Działają one na wyobraźnię osób przechodzących, a to pierwszy etap zainteresowania potencjalnego kontrahenta. Dzięki własnemu studiu graficznemu możemy spełnić każdą zachciankę wystawcy. Zapewniamy wysoką jakość druku, tworzymy przestrzenne fonty oraz podświetlane grafiki.

Poznańska firma EWELD Expo Solutions – sprawdzony partner w biznesie!